شبکه جهانی فاطمه الزهراء

آیت‌ الله شبیری زنجانی در صحت و سلامت هستند/ تست کرونای ایشان منفی است

به گزارش شبکه جهانی فاطمه الزهراء(س)ـ نوه آیت الله العظمی شبیری زنجانی درباره اخبار پخش‌شده در فضای مجازی مبنی بر قرنطینه این مرجع تقلید، گفت: ایشان قرنطینه نیستند و آزمایشات مرتبط با کرونا از وی انجام شده اما هنوز جواب نهایی اعلام نشده است.

حجت ‌الاسلام والمسلمین مهدی شبیری اظهار کرد: حاج سید مجتبی فاضلی مسوول دفتر و مسوول اجرایی و مالی آیت ‌الله ‌العظمی شبیری زنجانی دیروز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا، به دیار باقی شتافت.

وی ادامه داد: آیت الله شبیری زنجانی هم از چهارشنبه بنا به خواست خود از خانه خارج نشده‌اند و از ایشان آزمایشات مربوط به ویروس کرونا گرفته شده اما هنوز جواب این آزمایشات نیامده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا باباخانی رئیس دفتر آیت‌الله شبیری زنجانی نیز گفت: حال آیت الله شبیری زنجانی کاملا خوب است و این مرجع تقلید در منزل در حال استراحت هستند و به هیچ بیماری نیز مبتلا نشده‌اند.

رئیس دفتر آیت الله شبیری زنجانی یادآور شد: دفتر آیت الله شبیری زنجانی نیز قرنطینه نبوده و مسائل بهداشتی نیز در این دفتر به صورت کامل رعایت می شود.

* تکمیلی/ تست کرونای آیت الله شبیری زنجانی منفی است

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم اعلام کرد: حضرت آیت الله شبیری زنجانی هم تحت آزمایش کرونا قرار گرفت که جواب آزمایش ایشان منفی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه جهانی فاطمه الزهرا(س)

FREE
VIEW