الازهر: از رسواسازی اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع فلسطین دست نخواهیم کشید

به گزارش شبکه جهانی فاطمه الزهرا(س) به نقل از آرتی، این دیده بان در گزارش خود اعلام کرد: در سال ۲۰۲۰،  ۱۸۵ هزار و ۴۴۸ صهیونیست تحت تدابیر شدید امنیتی پلیس این رژِیم وارد آستان های مسجدالاقصی شدند.

این مرکز افزود: سال ۲۰۲۰ گواه سوابق تاریخی شهرک نشینان افراطی تحت حمایت سازمان های صهیونیستی و دولت رژیم غاصبب بود و همین موضوع، این سال را به یکی از خطرناکترین سالها برای مسجدالاقصی تبدیل کرد.

مرکز مذکور خاطرنشان کرد:  دیده بان الازهر در برابر همه این چالش ها و تلاش ها برای یهودی سازی زمانی و مکانی مسجدالاقصی، تاکید می کند که قضیه فلسطین و مقدسات اسلامی در داخل سرزمین های اشغالی آن در قلب الازهر شریف و وجدان آن جای دارد واین مرکز هرگز از رسواسازی اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی علیه مردم بی سلاح فلسطین دست نخواهد کشید.

الازهر بر تداوم نقش سپرده شده به این مرکز در خصوص آگاهی بخشی های دوباره درباره قضیه فلسطین تاکید کرد و افزود: مهمترین تلاش این دیده بان در این زمینه، انتشار ۵۵۲ اثر به زبان های عربی و عربی از سال ۲۰۱۸ تاکنون اعم از گزارش ها، مقالات، مطالعات و کمپین ها بوده و در کنار آنها اقدام به انتشار کتابی به زبان عبری تحت عنوان «اقدامات خلاف قانون علیه مردم فلسطین و مقدسات آن» بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *