شبکه جهانی فاطمه الزهراء

ظاهر شوکه‌کننده بازیگر معروف در خیابان + عکس

متیو پری در این عکس‌ها اضافه وزن دارد، با شلختگی لباس پوشیده و موهای نامرتبی دارد. او در یکی از خیابان‌های نیویورک بی هدف قدم می‌زند و بی توجهی او نسبت به اطراف کاملاً مشهود است روزنامه سان بر این باور است که این آشفتگی می‌تواند نتیجه‌ی بازگشت او به مواد مخدر و ممنوعه باشد.

او چند سال پیش به دلیل اعتیاد در یک مرکز توانبخشی بستری شده بود و دقیقاً همین حالات را در دوران اعتیاد داشت و به احتمال زیاد دوباره معتاد شده است.


متیو پری در سال ۱۹۹۷ پری یک برنامه یک ماهه برای ترک اعتیاد به ویکورین را گذراند. در سال ۲۰۰۰ او ۲۰ پوند به خاطر بیماریپانکراتیت کم کرد پری در سال ۲۰۰۱ برای ترک اعتیاد به اپیویید (خصوصاً ویکوتین و متادون)، آمفتامین و الکل دوباره یک دوره توانبخشی را گذراند.

گفتنی است سریال فرندز از ۲۲ سپتامبر ۱۹۹۴ تا ۶ مه ۲۰۰۴ از شبکه ان‌بی‌سی پخش گردید. این مجموعه دارای ده فصل بود و هنوز در شبکه‌های مختلف در حال بازبخش می‌باشد. داستان آن دربارهٔ شش دوست است که در منهتن نیویورک زندگی می‌کنند و بازیگرانی همچون جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، لیسا کودرو، مت له بلانک و … در آن به ایفای نقش پرداختند و متیو پری در آن نقش چندلر را ایفا می‌کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه جهانی فاطمه الزهرا(س)

FREE
VIEW