شبکه جهانی فاطمه الزهراء

قدردانی آیت‌ الله نوری‌ همدانی از حضور باشکوه ملت ایران انتخابات مجلس/ ‌منتخبان جدید به مردم خدمت کنند

به گزارش شبکه جهانی فاطمه الزهراء(س)ـ آیت الله العظمی نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان با صدور پیامی ضمن تشکر از آحاد ملت شریف ایران به خاطر حضور در انتخابات دوم اسفند از منتخبین مردم خواستند که خدمت به این مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 در پیام آیت‌الله نوری همدانی آمده است: با استعانت از ذات اقدس حق و توجهات خاصه مولایمان حضرت بقیة الاعظم امام عصر عجل الله تعالی، مردم شریف و متدین و ولایتمدار ایران بار دیگر از امتحان دیگری سربلند بیرون آمده و دشمنان خود را ناامید کردند.

در این پیام خاطرنشان شده است: مردم ما نشان دادند با توجه به همه مشکلات خصوصاً معیشت و اقتصاد، پایبند نسبت به اصل نظام هستند و تبلیغات شبانه‌روزی معاندان و دشمنان در شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی اثر نداشته است.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: همان‌طور که در سخنان قبل از انتخابات عرض شد هیچ‌گاه دشمنان ملت ایران این‌گونه در مقابل ما صف‌آرایی نکرده بودند، لذا بر همگان به‌ویژه مسئولان لازم است نسبت به این مطلب هوشیاری داشته باشند.

در پایان پیام این مرجع تقلید آمده است: این‌جانب ضمن تشکر از آحاد ملت شریف ایران به خاطر حضور در انتخابات از منتخبین مردم می‌خواهم تعهد، تدین، ولایت مداری، دشمن‌شناسی، دشمن‌ستیزی و خصوصاً خدمت به این مردم وفادار را سرلوحه کار خود قرار داده و از هیچ خدمتی کوتاهی نکنند و در اولین فرصت برای حل مشکلات خصوصاً معیشت و اشتغال تدابیر لازم را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه جهانی فاطمه الزهرا(س)

FREE
VIEW