شبکه جهانی فاطمه الزهراء

مراسم‌ها و برنامه‌های مذهبی و فرهنگی حرم عبدالعظیم حسنی(ع) تعطیل شدند

به گزارش شبکه جهانی فاطمه الزهراء(س)ـ براساس تصمیم ستاد مقابله با بحران آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام در پنجم اسفندماه ۱۳۹۸، برگزاری ویژه برنامه های مذهبی و فرهنگی آستان مقدس به زمان آینده موکول گردید.

بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در این ستاد، بمنظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین حفظ سلامتی زائرین ارجمند و مردم عزیز، مراسمات مذهبی و برنامه‌های فرهنگی، آموزشی آستان مقدس تا اطلاع ثانوی تعلیق و به زمان مناسب دیگری موکول ‌گردید.

در همین راستا دور ضرایح مطهر نرده‌های حائل قرار داده شده و برای جلوگیری از شیوع این ویروس، برنامه ریزی های ویژه ای در دستور کار آستان قرار گرفته که یکی از این اقدامات، ضد عفونی کردن مستمر ضرایح مطهر و بخش های مختلف آستان می باشد.

خاطر نشان می‌شود کتابخانه، موزه، خانه علم و آسمان نما، مرکز نجوم و کلاس های مرکز آموزش قرآن نیز تا اطلاع ثانوی از پذیرش مراجعین عزیز معذور بوده و درب های آستان در ساعت ۲۲ هر شب بمنظور نظافت و ضدعفونی بسته خواهد شد.

ضمن آرزوی سلامتی برای مردم عزیز و غیور ایران اسلامی، گذر از این بلا و گرفتاری را از درگاه حضرت باریتعالی مسئلت می داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه جهانی فاطمه الزهرا(س)

FREE
VIEW