شبکه جهانی فاطمه الزهراء(س)

مسئولان احساس وظیفه کنند/ مردم نیازمند امنیت، عدالت و ارزانی هستند

حضرت آیت الله نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با سردار میرفیضی، فرمانده نیروی انتظامی استان قم، ضمن تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و دهه کرامت به وضعیت کنونی کشور در جهان اشاره کرده و بیان داشتند: جمهوری اسلامی ایران امروز در برابر دنیا قرار گرفته است؛ به طوری که آمریکا، صهیونیسم و کشورهای وابسته آن ها شبانه روز در حال توطئه افکنی علیه نظام هستند.

ایشان به وظایف نیروی انتظامی اشاره‌ کرده و بیان داشتند: کار نیروی انتظامی برقراری امنیت است و در کنار این موضوع باید در رعایت عدالت و حقوق مردم نیز سرلوحه باشد.

معظم له با اشاره به حدیثی از امام صادق علیه السلام تصریح کردند: مسئولان باید در زمینه امنیت، عدالت و ارزانی و نعمت احساس وظیفه کنند.

ایشان به اهمیت امنیت در جامعه اشاره‌ نموده و بیان داشتند: همه مردم به امنیت احتیاج دارند و باید در جامعه امنیت لازم برقرار باشد.

حضرت آیت الله نوری همدانی خاطرنشان کردند: دومین موضوع برقراری عدالت است که مسئولان باید در جامعه برقرار کنند؛ همه مردم خواهان برقراری عدالت هستند و این برابری و عدالت است که نظام را بیمه می‌کند.

این مرجع تقلید یادآور شدند: سومین موضوع، ارزانی و فراوانی ارزاق و کالاهای عمومی است که مردم در تنگنا نباشند و این وظیفه دولت‌مردان است که رفاه و آبادانی را در کشور ایجاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *