شبکه جهانی فاطمه الزهراء(س)

نیروی انتظامی مسئول حفظ حق الناس فرهنگی در جامعه است

آیت الله “سیدمحمدکاظم مدرسی” در مراسم افتتاح یادمان شهید گمنام که در ستاد انتظامی استان یزد برگزار شد، اظهارداشت: جایگاه شهادت بسیار رفیع است و شهدا عظمت بزرگی را برای کشور ما ایجاد کرده اند و در حال حاضر همه ما نسبت به شهدا به ویژه شهدای گمنام مدیون هستیم.

امام جمعه بخش مرکزی یزد با اشاره به آیاتی از قرآن کریم در خصوص اهمیت امنیت، گفت: پلیس بدون تعطیلات و به صورت شبانه روزی علاوه بر اجرای قانون بر اجرای قوانین نظارت دارد؛ می توان گفت که نیروی انتظامی هم آمر به معروف و هم ناهی از منکر است.

نماینده مراجع عظام تقلید در استان یزد با بیان اینکه ناجا تنها نیروی مسلحی است که رسما با مردم ارتباط و تعامل دارد، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی پیشانی نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی ایران است که از محبوبیت بالایی در بین مردم برخوردار بوده و مردم نیز به پلیس اعتماد دارند.

وی اضافه کرد: رجوع مردم به پلیس حاکی از اعتماد و محبوبیت بالای این نیرو بوده و پلیس در بین حکومت داران و نزد مقام معظم رهبری اعتبار دارد که این مهم، یک افتخار است و ناجا باید شاکر این نعمت باشد.

امام جمعه بخش مرکزی یزد با بیان اینکه پلیس در زمینه حفظ حق الناس در مال مردم و همچنین حفظ حق الناس فرهنگی مسئول است، گفت: اگر کسی بخواهد عفت عمومی را پایمال کند، ناجا به عنوان مسئول حفظ حق الناس فرهنگی در مقابل آن می ایستد؛ چرا که حق الناس فرهنگی قوی تر و مهم تر از حق الناس مالی است.

آیت الله مدرسی با بیان اینکه اقتدار پلیس به همراه مهربانی باید همچنان در دستور کار این نیرو باشد، گفت: ما به ناجا به عنوان نیرویی ارزشمند افتخارمی کنیم و نیروی انتظامی همیشه برای کشور افتخار کسب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه جهانی فاطمه الزهرا(س)

FREE
VIEW