شبکه جهانی فاطمه الزهراء

وضعیت معیشت مردم خصوصا طلاب نگران کننده است/همه باید به مدیریت حوزه کمک کنند

حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه در سخنانی از خدمات چشمگیر و جهادی آیت الله اعرافی در این سالهای مدیریت حوزه تشکر و نکاتی را برای دوره جدیدمدیریت وی متذکرشدند.

معظم له بیان کردند: حوزه علمیه در سال های بعد انقلاب و خصوصا در سال های اخیر،تحول چشم گیری داشته و باید برای رسیدن به حدکامل آن تلاش کرد و زحمات آیت الله اعرافی بسیار ارزشمند بود و من از ایشان تشکرمی کنم.

این مرجع تقلید، پیشرفت حوزه را در سال های اخیرخوب توصیف کردند و گفتند: باهمه این پیشرفت ها با نقطه مطلوب فاصله داریم و باید تلاش نمود و همه باید به مدیریت حوزه کمک کنند.

معظم له آیت الله اعرافی را شخصیتی ممتاز، مخلص، توانمند و پرتلاش دانسته و بیان داشتند:تلاش طلاب درحوادث غیر مترقبه خصوصا سیل سال گذشته و بیماری کرونا بسیار خوب بود و از آنان تشکر می کنم.

حضرت آیت الله نوری همدانی، وضعیت اقتصادی  و معیشت مردم و خصوصا طلاب را نگران کنند توصیف نموده و گفتند: ما در حدتوان کمک می کنیم، ولی باید مشکل اساسی حل شود، مردم عده ای ازمعممین رامی بینند که مشغول کارحکومتی و اداری هستند و وضع تقریبا مناسب دارند، اینجورتلقی می شود، اوضاع اقتصادی همه طلبه ها آنگونه است درحالی که اکثرطلاب وضع اقتصادی مناسب ندارند.

ایشان به عمق بخشی بیشتردرمتون حوزوی توجه به اخلاق و هجرت طلاب به شهرستانها را مورد تاکید قرار دادند و گفتند:توجه و نظارت علمی درحوزه های  شهرستانها باید بیشتر شود.

این مرجع تقلید درپایان با تشکر مجدد از زحمات آیت الله اعرافی برای موفقیت وی دعاکردند.

خاطرنشان می شود: درابتدای این دیدار مدیرحوزه های علمیه، گزارشی ازعملکردمجموعه حوزه و برنامه های آینده بیان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه جهانی فاطمه الزهرا(س)

FREE
VIEW