پیام تشکر دولت ایسلند از مرجعیت

حضرت آیت الله العظمی محمدتقی مدرسی ، حفظه الله تعالی ، نامه ای از دولت جمهوری ایسلند دریافت کردند که وزیر محیط زیست و منابع طبیعی از طرف آن خطاب به آن “گوتموندور انجی گوتبراندسون” خطاب کرد ، و از طریق آن از دولت ایسلند و قدردانی از مشارکت مرجعیت در کنفرانس تشکر کرد.

گوتبراندسون در پیام خود گفت: “ما ازطرف دولت کشورمان به خاطر مشارکت ارزشمند شما در این رویداد مهم و از طرف دولت ایسلند و بقیه میزبانان و برگزار کنندگان کنفرانس تشکر می کنیم.”

وزیر در پیام خود ، كه مجله الحدی نسخه ای از آن را به دست آورد ، افزود: “خرد و بینش شما سهم مهمی در نتایج كنفرانس بود كه در اعلامیه تعهد ما گنجانده شده بود.” در سالن های دولت و سازمان های بین المللی ، این نیاز به مشارکت فعال مراجع بزرگ مذهبی و سایر اعضا را دارد “.

وزیر محیط زیست و منابع طبیعی در جمهوری ایسلند از مقام حضرت آیت الله مدرسی خواست تا به طور مداوم در حمایت از تحول لازم برای محافظت و بازیابی اکوسیستم جهانی مشارکت کند.
آیت الله مدرسی ، در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس بین المللی رهبران ادیان جهان در ایسلند ، در ۵/۱۰/۲۰۲۰ شرکت کردند.

در جریان این کنفرانس ، معظم له تأیید کردند که “رهبران بشریت ، از جمله علما ی ادیان ، مسئولیت زیادی دارند که پیامهای خداوند را که در عشق و عشق او به آنچه ایجاد کرده است ، گسترش دهند ، و عدالت و صلح را در بین مردم گسترش دهند ، و از همه رهبران جهان بخواهند که به منشورهای عمومی برای حفظ محیط زیست پایبند باشند و مردم را به دفاع ترغیب کنند. بر اساس آن منشورها ، هر فردی از بشریت با قدرت و قدرت خود مسئولیت خود را به عهده می گیرد تا آنجا که ممکن است طبیعت را حفظ کند ، و آن را به بهترین شکل ممکن به نسل های آینده دار وصیت کند ، تا بشر از نفرین خداوند متعال رنج نبرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *